![HATAY GÖSTERİ PROGRAMIMIZ](http://capoeira.org.tr/images/articles/large/capoeira-sliderd.png)
HATAY GÖSTERİ PROGRAMIMIZ
10 Kasım 2019, PazarCapoeira Gençlik ve Spor Kulübü derneğimiz Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu ana himayelerinde 12-15 Kasım tarihleri arasında Hatay'ın Yayladağı, Altınaözü, Arsuz, Belen ve Payas'ın ilçelerinde Capoeira gösterileri ve etkinlikler yapacaktır.
Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü derneğimiz Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu ana himayelerinde 12-15 Kasım tarihleri arasında Hatay'ın Yayladağı, Altınaözü, Arsuz, Belen ve Payas'ın ilçelerinde Capoeira gösterileri ve etkinlikler yapacaktır.
Görüntülenme 4119