12. ULUSLARARASI MUNDO CAPOEIRA FESTİVALİ SONA ERDİ...
A A

► Muhteşem Bir Festival Daha Gerçekleşti....

12. ULUSLARARASI GI MUNDO CAPOEIRA TÜRKİYE FESTİVALİ - XI lé Berimbau Capoeira Festival Turquia - Batizado & Troca De Corda / 04-08 Ağustos 2016 Mersin - 04-08 August, 2016 CAPOFEST MERSIN...

Türkiye Rekorunu Elinde Bulunduran GI Mundo Capoeira Türkiye Temsilciliği 12. Uluslararası Capoeira Festivalini'de Gerçekleştirdi.

Ülkemizde son dönemlerde yaşanan üzücü hadiseler hepimizi derinden etkilemiştir. Telafisi zor bir organizasyonu aylar önceden planladığımız için Festival etkinliğimizi iptal etmedik ancak, halka açık yapılacak gösterileri, eğlence içeren tüm etkinlikleri iptal ettik. Tüm bu yaşanan olumsuzluklara rağmen 12. yılımıza yakışır muhteşem bir organizasyon gerçekleştirdik. 5 günlük programın her anına eğitim ve faydalı çalışmalar koyduk. Bu bağlamda bizleri yalnız bırakmayan başta Mundo Capoeira Brezilya, Belçika, Rusya ailelerine ve katılım yapan eğitmenlerine, Capobrasil Türkiye, Cordao de Ouro Türkiye ve Muzenza Capoeira Türkiye Temsilciliklerine, ailemizin il Temsilcilerine, Bu yıl CAPOFEST'i üstlenen Mersin İl Temsilciliğimize ve katılım gösteren izleyici, Capoeirista ve eğitmenlere teşekkür ederiz.

 

Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız...

GI Mundo Capoeira Türkiye...
Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Derneği...
www.capoeira.org.tr
#CapoeiraDerneği #CapoeiraTürkiye #TRCapoeira#TürkiyeCapoeira #MundoCapoeiraTurkey#CapoeiraAssociation 
#SamsunCapoeira #Capoeira#CapoeiraTurkey #TurkeyCapoeira #Capoeiraorgtr#parabénsparabéns