5. Uluslararası Capoeira Festivaline Herkes Davetlidir
A A

5. Uluslararası Capoeira Festivaline Herkes Davetlidir

13-17 Ağustos 2009 tarihlerinde istanbulda gerçekleştirilecek olan 5. Uluslararası Mundo Capoeira Kültür ve Spor Festivaline tüm katılımcılar davetlidir....

Son Dört Yıldır Türkiye' nin En Büyük Capoeira Organizasyonu Olma Özelliğini Elinde Bulunduran Festivalimiz 5. si İle Yine Sizlerle. Türkiye ve Dünyanın Çok Sayıda Değişik Noktalarından Festivalimize Katılan Capoeiristaların Eğitim, Eğlence ve Kültürel Kaynaşmalarını Sağlıyoruz.

Bu Yıl 4 Günlük Program Katılımcının; Yeme, İçme, Konaklama, Servis, Eğlence, Eğitim, Gösteri, Kemer, Tişört, Antrenman Arası Aperatif, Katılım Belgesi, Turistik Alanlara Gezi Gibi Daha Bir Çok Faaliyetini Karşılıyoruz.

Organizasyonumuz Tüm Gurup ve Eğitmenlere Açıktır. Detaylı Bilgi Yada Sorularınız İçin karof@karof.com Yada dernek@capoeira.org.tr adreslerine Mail Atabilirsiniz.

Konaklama, Eğitim Alanları, Tören Merkezi ve Düzergahlar Belirlendikten Sonra Buradan Duyuru Yapılacaktır...

Our organization that carries the feature of being the biggest Capoeira event of Turkey is again meeting you with its 5th event. We are providing the seminars, Fun and Cultural sharing for the Capoeiristas who join our festival from the various points of Turkey and World.

With a single fee the food, beverage, accommodation, service, fun, education, show, belt, t-shirt, aperitifs in the intervals, certificate, and much more events such as trips to touristic sites will be provided by the Organization committee.

Our organization is open to all groups and trainers.For further information or questions you can e-mail to karof@karof.com or dernek@capoeira.org.tr

After the accommodation and seminar places, Ceromony Center and the schedules are set, they will be advertised from here.

Batizado Konaklamaları İstanbul Kilyos Sosyal Tesilerinde Yapıalcaktır.