5. Uluslararası Mundo Capoeira Batizadosu Sona Erdi
A A

5. Uluslararası Mundo Capoeira Batizadosu Sona Erdi

Teşekkürler...

Mundo Capoeira Türkiye Temsilciliği ve Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Derneğinin Bu Yıl 5. sini Gerçekleştirdiği Na Ginga Da Mundo Capoeira Spor ve Kültür Festivali Büyük Bir Coşku ve Eğlencenin Ardından Sona Erdi. Belçika, Brezilya, İrlanda, İtalya, Polonya ve Rusya Gibi Ülkelerin Katılımı Yanı Sıra Yurt İçinden Çok Sayıda Kulüp Öğrencisi Katıldı. Bunun Yanı Sıra Kardeş Kulüplerimizden Quizumba Türkiye Temsilciliği ve ADO Capoeira Türkiye Temsilcilikleri de Öğrencileri İle Bizleri Festival Süresince Yalnız Bırakmadı.

4 Günlük Festival Süresince, Plaj' da Worshoplar, Salon Çalışmaları, Tarihi ve Turistik Alanlara Geziler, Tv Programları, Tanıtım ve Halka Açık Gösteriler ve Pazar Günüde Kemer Töreni Yapıldı.

Organizasyon Süresince Bizlere Destek Olan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sarıyer Belediyesi, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Herkes İçin Spor Federasyonu, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, Samsun Erol Ofset, Samsun Selamet Kitap Kırtasiye, Bizleri Organizasyon Boyunca Yalnız Bırakmayan Yerli ve Yabancı Tüm Sporculara Teşekkürler.

2010 Yılında Yapmayı Planladığımız 6. Na Ginga Da Mundo Capoeira Spor ve Kültür Festivalinin Tarihlerini 06 - 10 Mayıs 2010 Olarak Belirledik. İstanbul' da Yapılacak Olan Festivalin Ayrıntıları Zaman İçersinde www.capoeira.org.tr ve www.capoeira.com.tr ' de yayınlanacaktır.